Araç Kiralama Noktalarımız

Anasayfa / Kurumsal / Araç Kiralama Noktalarımız

Adana

Grscar'dan aracını erken rezervasyon ile uygun fiyata kirala, Adana'nın güzelliklerini keşfet! Adana, Akdeniz Bölgesi'nde yer alan ve ülkenin önde gelen ticaret ve kültür merkezlerindendir. Adana'da gezmek, şehrin ve yemeklerin tadını çıkarmak için kente gelebilir ve kentte tüm bu güzellikleri keşfetmek için size en uygun aracı, uygun fiyata ve düşük kilometreli olarak kiralayabilirsiniz. Adana'nın tarihi 3.000 yıl öncesine kadar dayanmakta olup, yapılan arkeolojik araştırmalar sonucunda Paleolitik Çağ'a uzanmaktadır.

Ankara

Ankara, Türkiye'nin başkentidir. Nüfus bakımından oldukça kalabalık olup Türkiye'nin en kalabalık ikinci şehridir. Ankara'da gezmek ve şehrin tadını çıkarmak için uygun fiyata düşük kilometreli aracınızı kolayca kiralayabilirsiniz.Ankara, İç Anadolu Bölgesi'nde yer almakta ve Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Kırşehir, Aksaray, Konya ve Eskişehir'e komşudur. 1923 yılında Ankara başkent ilan edildikten sonra hızla gelişmiş ve canlanmıştır. Ekonomisi şuanda ticaret ve sanayiye dayanmaktadır. Ankara çok uzun yıllar önce bir çok medeniyeti barındırmıştır.
 • Ankara Esenboğa Havalimanı
  Saracalar Mah. Özalp Bulvarı No:351/21 E4 Blok-10 Akyurt / ANKARA
  444 9 505
  ARAÇ KİRALA
 • Ankara Merkez
  Ankara Merkez
  444 95 05

ANTALYA

Akdeniz Bölgesi'nin en kalabalık şehri olan Antalya, eski çağlardan bu yana bölgenin en işlek şehri olmuştur. Şehir, Antalya Körfezi ile Batı Torosların arasına kurulmuştur. Antalya, konumu ve turizm gereği Türkiye'nin en çok göç alan şehirlerindendir. Muğla, Burdur, Isparta, Konya, Karaman ve Mersin şehirlerine komşudur.
 • Antalya Merkez
  Gençlik Mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesi, Orkun Apt. 10/A
  444 9 505
  ARAÇ KİRALA
 • Antalya Havalimanı
  Antalya Havalimanı
  444 95 05

AYDIN

Doğal güzellikleri bakımından ülkemizin turizmde önde gelen şehirlerinden olan Aydın, aynı zamanda sahil şehridir. Aydın’ın doğal güzelliklerini gezmek için en uygun fiyata, düşük kilometreli aracınızı kolayca kiralayabilirsiniz. Güvercinada Kalesinden Priene Antik Kentine kadar tarihle ve doğallıkla dolu şehirde uygun fiyatlı düşük kilometreli araçlarımızdan kolayca kiralayabilirsiniz.
 • Aydın Merkez
  Cumhuriyet Mah. Vali Konağı Bulvarı Büyük Kipa Karşısı No:17/B Efeler /AYDIN
  444 9 505
  ARAÇ KİRALA

Bartın

Grscar'dan aracını erken rezervasyon ile uygun fiyata kirala, Bartın'ı gezmek için geç kalma! Bartın, Karadeniz Bölgesi'nin batısında yer alan bir şehrimizdir. Orman bakımından zengin olan kentin büyük bir kısmı Küre Dağları Milli Parkı sınırları içerisindedir. Bartın Çayı, Türkiye'de üzerinde taşımacılık yapılan tek akarsudur. Bartın'a geldiğinizde tüm bu güzellikleri görmek ve keşfetmek için aracınız yoksa size en uygun aracı, uygun fiyatlı ve düşük kilometreli olarak kiralayabilirsiniz. Bartın küçük bir il olup; Merkez ilçe, Amasra, Kurucaşile ve Ulus ilçelerinden oluşmaktadır.
 • Bartın Merkez
  Kemer Köprü Mah. Arka Sok. No:5 Merkez / BARTIN
  444 9 505
  ARAÇ KİRALA

Batman

900'lerin başında Türkiyede ilk hava ulaşımının başlatıldığı yer olan Atatürk Havalimanı, 1953 yılında uluslararası hava trafiğine açılmış olup, İstanbul Avrupa Yakasında bulunan uluslararası havalimanıdır. Atatürk Havalimanı, Türkiye'nin en yoğun trafiği ve dünyanın 11. en yoğun yolcu trafiğinin olduğu havalimanıdır. İstanbul'a adımınızı attığınızda kolayca Atatürk Havalimanı araç kiralama ofisimizi bulabilir ve aracınızı kiralayabilirsiniz. İki kıtayı birleştiren kent İstanbul, tarihi ve kültürel açıdan yerli ve yabancı turistlerin en uğrak noktalarından biridir. İstanbul'da keşfedeceğiniz onlarca durak arasındaki mesafeyi Atatürk Havalimanı GRSCAR'ın rent a car hizmetiyle azaltabilir, vakitten kazandığınız gibi gezinizin tadını çıkartabilirsiniz.
 • Batman Havalimanı
  GRSCAR
  444 9 505
  ARAÇ KİRALA
 • Batman merkez
  Batman merkez
  444 95 05

Bolu

Grscar'dan aracını erken rezervasyon ile kirala, Bolu Abant ve Yedigöller'i keşfet! Bolu, Karadeniz Bölgesi'nin en güzel illerinden bir tanesi olup, yeşilin her rengini bünyesinde barındırmaktadır. Bolu'nun adı eski çağlarda Claudio Polis olarak bilinmektedir, daha sonra Bol Uluğ ve sonrasında Bolu adını almıştır. Bolu'ya geldiğinizde aracınız yoksa, uygun fiyata ve düşük kilometreli araç kiralayarak Bolu'nun tadını çıkarabilir, Abant ve Yedigöller'in güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

Bursa

Grscar'dan aracını erken rezervasyon ile kirala, Bursa'yı görmek için geç kalma! Bursa, Marmara Bölgesi'nde yer alan, 2016 Dünya Yaşanabilir Şehirler sıralamasında 28. ve Türkiye'de 1.sırada yer alan şehirdir. Ekonomik açıdan Türkiye'nin en gelişmiş şehirlerinden bir tanesidir. Bursa, Osmanlı İmparatorluğu'nun başkenti olması sebebiyle tarihsel açıdan önem taşır. Bursa'da çok fazla tarihi eser ve tarihi yapı görmek mümkündür.
 • Bursa Merkez
  Çekirge Mah. Çekirge Cad. Gökçen Apt. 97 /1A Osmangazi / BURSA
  444 9 505
  ARAÇ KİRALA
 • Bursa Havalimanı
  -
  444 95 05

Denizli

Grscar'dan aracını erken rezervasyon ile kirala, Denizli Pamukkale'yi görmekte geç kalma! Denizli, Ege Bölgesi'nde sanayi, ihracat ve ticaretin merkezidir. Doğa harikası olan ve UNESCO Dünya mirası listesinde yer alan Pamukkale, Denizli'de bulunmaktadır. Denizli ve Pamukkale'yi görmek, keşfetmek ve tadını çıkarmak için uygun fiyata ve düşük kilometreli olarak aracınızı hemen kiralayın. Denizli tarih boyunca birçok beyliğe ev sahipliği yapmıştır. Denizli'nin ismi sırayla; Tenguzlu ve Tunguzlu isimlerinden gelmiştir.
 • Denizli Havalimanı
  GRSCAR
  444 9 505
  ARAÇ KİRALA
 • Denizli Merkez
  Topraklık Mah. Kayalık Cad. 113 A Z1 Pamukkale / DENİZLİ
  444 9 505

Diyarbakır

Diyarbakır Havalimanı, iç ve dış hatlar olarak hizmet veren hem askeri hem sivil hava araçlarına hizmet veren havalimanıdır. Uluslar arası havalimanı statüsüne sahiptir. Mezopotamya'nın merkezine GRSCAR rant a Car Araç Kiralama ofisinden araç kiralayarak Diyarbakır gezinize başlayarak civar illere de ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Diyarbakır Havalimanı GRSCAR ofisinden yapacağınız kiralamayla Ergani'ye 60 KM, Silvan'a 86 KM yol kat ederek buraların tadını çıkartabilirsiniz. GAP projesi ile de yılda ortalama 1 Milyondan fazla ziyaretçiye hizmet veren Diyarbakır Havalimanından güvenilir Rent a Car hizmeti alarak 6 km olan şehir merkezine de kolay ve hızlıca ulaşabilirsiniz. Havalimanı Yurtiçi ve yurtdışı uçuşlara ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca ulaşım taksi ve belediye otobüsleriyle de sağlanmaktadır. Grs Car Rental Services ayrıcalığı ile güvenli ve konforlu Araç Kiralayın.

Düzce

Grscar'dan aracını erken rezervasyon ile kirala, Düzce'yi keşfet! Düzce, Karadeniz Bölgesi'nin batısında yer alan bir şehrimizdir. 1999 yılına kadar Bolu iline bağlı kalmış daha sonra tek başına bir olmuştur.

Elazığ

Elazığ, Doğu Anadolu Bölgesi'nde Yukarı Fırat Havzasında bulunmaktadır. Elazığ'ı görmek ve keşfetmek için geldiğinizde aracınız yoksa, size en uygun aracı uygun fiyatlı ve düşük kilometreli olarak kiralamalısınız. Elazığ, tarihte Anadolu'yu Mezopotamya'ya bağlayan kervan yollarının geçiş güzergahı içinde önemli bir yerleşim merkezi olmuştur ve birçok kültüre ev sahipliği yapmıştır.

Erzurum

Erzurum, Doğu Anadolu'nun en büyük üçüncü ilidir. Son zamanlarda kış sporları tesisleriyle ön plana çıkmaktadır. Erzurum'da kış sporlarının tadını çıkarmak, tarihi yerleri görmek için erken rezervasyon seçeneğiyle uygun fiyata ve düşük kilometreli aracınızı kiralayabilir ve konforla gezebilirsiniz.
 • Erzurum Havalimanı
  GRSCAR
  444 9 505
  ARAÇ KİRALA
 • Erzurum Merkez
  Lalapaşa Mah. Semt Çaykara Cad. No:28 Yakutiye / ERZURUM
  - 444 9 505

Eskişehir

Grscar'dan aracını erken rezervasyon ile kirala, Eskişehir'i görmek için geç kalma! Eskişehir, İç Anadolu Bölgesi'nde yer almaktadır ve halk arasında öğrenci şehri olarak bilinmektedir. Kentte Türkiye'nin en büyük üniversitelerinden olan Anadolu Üniversitesi ve Osmangazi Üniversitesi yer almaktadır. Eskişehir'in adı Dorylaion isminden geldiği bilinmektedir. Kentte ilkçağlardan kalma tarihi yapılar ve eserler bulunmaktadır.
 • Eskişehir Merkez
  Hoşnudiye Mah. Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Cad. No:39B Tepebaşı / ESKİŞEHİR
  444 9 505
  ARAÇ KİRALA
 • Eskişehir Tren Garı
  Eskişehir Tren Garı
  444 95 05

Gaziantep

Grscar'dan aracını erken rezervasyon ile kirala, Gaziantep'in eşsiz güzelliklerini keşfetmek ve lezzetli yemeklerini tatmak için geç kalma! Gaziantep, halk arasında Antep adıyla bilinir. Antep, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde sanayi ve gelişmişlik bakımından birinci sıradadır. Gaziantep'i gezmek ve keşfetmek için aracınızla gelmeyecekseniz uygun fiyata ve düşük kilometreli araç kiralayarak konforlu bir şekilde gezebilirsiniz. Gaziantep konumu nedeniyle bir çok medeniyete ve kültüre ev sahipliği yapmıştır. Ayrıca Antep'in Türk tarihindeki önemi de oldukça fazladır.
 • Gaziantep Havalimanı
  Gaziantep Havalimanı
  444 9 505
  ARAÇ KİRALA
 • Gaziantep Merkez
  Ordu Cad. No:25/D Şahinbey / GAZİANTEP
  444 9 505

Hatay

Grscar'dan aracını erken rezervasyon ile kirala, Hatay'ı görmek için geç kalma! Hatay, Akdeniz Bölgesi'nin bir ili olup Türkiye'nin en önemli eski yerleşim yeridir. Hatay tarih ve kültürel farklılar açısından oldukça önemli bir şehirdir. Hatay'ı görmek ve keşfetmek için size en uygun aracı, uygun fiyata ve düşük kilometreli olarak kiralayabilir ve gezinizin tadını çıkarabilirsiniz. Hatay, 1938 yılında Türkiye sınırlarına dahil olmuştur, öncesinde bir yıl kadar Hatay Devleti olarak ayakta kalmıştır.
 • Hatay Havalimanı
  Hatay Havalimanı
  444 9 505
  ARAÇ KİRALA
 • Hatay Merkez
  İstiklal Cd. Aselcioğlu İşhanı No:75/B Antakya / HATAY
  444 9 505

İstanbul

İstanbul konumu gereği Avrupa ve Asya kıtalarını birbirine bağlamaktadır. Bu nedenle Türkiye ve Dünya için büyük önem taşımaktadır. Turistik merkezlere, tarihi yerlere, uluslararası liman ve havalimanlarına sahiptir. İstanbul Avrupa Yakası'nı keşfetmek, tadını çıkarmak ve güzelliklerini görmek için uygun fiyata düşük kilometreli aracınızı hemen kiralayın.

İstanbul-Avrupa Yakası

GRSCAR Araç Kiralama 'dan İstanbul Yeni Havalimanın da kolayca araç kiralayabilirsiniz. GRS CAR uygun fiyatlı ve düşük kilometreli araçlar ile geniş bir filoya sahiptir.

İzmir

Ege'nin incisi İzmir, Türkiye'nin üçüncü büyük şehridir. Yük limanına sahip olması, turistik merkezlere ve tarihi yerlere sahip olması nedeniyle İzmir büyük önem taşımaktadır. İzmir'i keşfetmek ve tadını çıkarmak için uygun fiyata ve düşük kilometreli aracınızı hemen kiralayın.
 • İzmir Adnan Menderes Havalimanı
  İzmir Adnan Menderes Havalimanı
  444 9 505
  ARAÇ KİRALA
 • İzmir Alsancak
  1375 Sokak No:17/B Alsancak / İZMİR
  444 9 505

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş, Akdeniz ile güney doğunun sınırında olan Kahramanmaraş dondurmasıyla ünlü bir şehirdir. Maraş’ın meşhur dondurmasını yemek ve tarihi yerleri gezmek için en uygun fiyata düşük kilometreli aracınızı kolayca kiralayabilirsiniz. Ulu Camiiden Döngel Mağarasına kadar tarihle dolu şehirde uygun fiyatlı düşük kilometreli araçlarımızdan kolayca kiralayabilirsiniz.
 • Kahramanmaraş Afşin
  Pınarbaşı Mah. Otogar Sok. Kavakoğlu Apt. A Blok 1/B Afşin / KAHRAMANMARAŞ
  444 9 505
  ARAÇ KİRALA
 • Kahramanmaraş Havalimanı
  GRSCAR
  444 9 505

Kayseri

Grscar'dan aracını erken rezervasyon ile kirala, Kayseri'nin güzelliklerini keşfetmek ve lezzetlerini tatmak için geç kalma! Kayseri, Ankara ve Konya'dan sonra İç Anadolu'nun üçüncü büyük şehridir. Ekonomisi sanayi ile güçlenmekte ve ayakta durmaktadır. Kayseri'nin eski isimleri Mazaka ve Kaisareia olarak bilinmektedir. Kayseri farklı medeniyetlere ve kültürlere çok uzun yıllardır ev sahipliği yapmaktadır. Kayseri'yi keşfetmek, tarihi ve turistik yerleri görmek için erken rezervasyon seçeneği ile uygun fiyata ve düşük kilometreli konforlu bir araç kiralayabilir ve Kayseri'de gezebilirsiniz.
 • Kayseri Erkilet Havalimanı
  GRSCAR
  444 9 505
  ARAÇ KİRALA
 • Kayseri Merkez
  Serçe Önü Mah.Mustafa Kemal Paşa Bulvarı nata cd.Merih Sitesi No:19 G / KAYSERİ
  444 9 505

Konya

Konya, Türkiye'nin  yüz ölçümü bakımından en büyük şehridir. Konya, ekonomik açıdan gelişmiş bir kent olup doğal ve tarihsel değerleriyle de önem taşımaktadır. Dünya'nın en eski yerleşim merkezlerinden olan Çatalhöyük UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndedir. Konya tarih açısından oldukça fazla önem taşımaktadır. Anadolu Selçukluları'nın ve Karamanoğulları'nın Dünya'da başkentliğini yapmıştır.
 • Konya Merkez
  Nişantaşı mh.Tamer sk.Huzur sitesi No:6/D Selçuklu / KONYA
  444 9 505
  ARAÇ KİRALA
 • Konya Havalimanı
  GRSCAR
  +90(332)236 67 67

Malatya

Grscar'dan aracını erken rezervasyon ile kirala, Malatya'yı görmek için geç kalma! Malatya, Doğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük kenti olup yukarı Fırsat bölümünde yer alır. Malatya'yı görmek ve keşfetmek için aracınızla gelmeyecekseniz, size en uygun aracı uygun fiyatlı ve düşük kilometreli olarak kiralamalısınız. Malatya, Hitit döneminde kurulmuş olup uzun yıllardan el değiştirerek yıkılıp yeniden yapılarak bugüne kadar gelmiştir.
 • Malatya Havalimanı
  GRSCAR
  444 9 505
  ARAÇ KİRALA
 • Malatya Merkez
  İnönü Mah. Terminal Cad. No: 17 / A Yeşilyurt MALATYA
  444 9 505

Mardin

Kültür turlarının merkezi haline gelen Mardin, turizm sektörünün canlanmasıyla araç kiralama sektörüne de ev sahipliği yapıyor. GRSCAR Rent a Car Mardin Havaalanı ofisinden güvenilir araç kiralayarak 20 kilometre uzaklıktaki ana yerleşime yolculuk edebilirsiniz. Sadece yurtiçi geliş gidiş yapılmaktadır. Kızıltepe - Mardin yolu üzerinde olup ana yerleşimden Otobüs, servis veya taksiyle de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Muğla

Dalaman, Muğla'nın ilçelerinden bir tanesidir. Dalaman'da Muğla'nın önemli havalimanlarından olan Dalaman Uluslararası Havalimanı yer almaktadır. Dalaman'dan aracınızı uygun fiyatlı ve düşük kilometreli olarak kiralayıp, Köyceğiz, Fethiye, Ortaca ve Marmaris ilçelerine ulaşımınızı kolayca sağlayabilirsiniz.
 • Muğla Dalaman Havalimanı
  GRSCAR
  444 9 505
  ARAÇ KİRALA
 • Bodrum Merkez
  Oasis AVM No:83B 16-17 Bodrum / MUĞLA
  444 9 505

Samsun

Samsun Merkez Kızılırmak nehrinin oluşturduğu güzel delta ve Çarşamba Ovasının verimli arazisine ek olarak Karadenizin hırçın sularıyla birleşen muhteşem bir doğa Samsun’un güzelliğini özetleyebilir. Subasar Ormanları, Kızıl Irmak Yaylası, Ata Kum plajı Samsun’un popüler gezi güzergahlarıdır. Samsun’da Şahinkaya Kanyonunda feribot gezisine çıkabilir, Ata Kum Plajında denize girebilir, Bandırma Vapuru, Gazi Müzesi, Samsun Müzesi gibi tarihi alanları gezebilirsiniz. Samsun Amisos Mezarları, ahşap mimari örneği olan Göğceli Camii, Çarşamba Köprüsü de önemli gezi noktaları arasında gösterilir. Dağa sporlarının yapılabildiği Samsun dağları ve yayları da şelaleler, göller bakımından zengindir. Çok keyifli ve dinlendirici bir doğa gezisine çıkabilir hatta kamp yapabilirsiniz. Samsun merkezden araç kiralama yaparak, Samsun’u, çevresindeki köyleri, yaylaları hatta komşu şehirleri gezebilirsiniz. Ailece Samsun gezisine çıktıysanız Samsun havalimanından araba kiralayarak da yine kolayca şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Samsun’da kiralık araba fiyatları için www.grscar.com ile araştırma yapabilirsiniz. www.grscar.com, ülke genelinde rent a car ofisleri ile işbiriliği yaparak onlarca araç kiralama şirketinin online rezervasyon veri tabanına erişir. Böylece aynı anda hem farklı rent a car şirketlerindeki müsait araçları görebilir hem de fiyatları listeleyebilir. Siz de örneğin Samsun merkezden uygun fiyatla araba kiralamak istiyorsanız tarihleri belirleyerek www.grscar.com üzerinden hızlıca bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz yine www.grscar.com üzerinden online olarak dilediğiniz rent a car şirketinin dilediğiniz müsait aracını kiralayabilirsiniz

SİVAS

Sivas tarihiyle ünlü şehrimizdir. Sivas’ta doğal ve tarihi yerleri gezmek için en uygun fiyata düşük kilometreli aracınızı kolayca kiralayabilirsiniz. Gök Medreseden Gürün Şuğul Vadisine kadar tarihle dolu şehirde uygun fiyatlı düşük kilometreli araçlarımızdan kolayca kiralayabilirsiniz.
 • Sivas Merkez
  Mehmet Paşa Mah. İhramcızade Cad. Ergin Apt. No: 20/H SİVAS
  444 9 505
  ARAÇ KİRALA
 • Sivas Havalimanı
  GRSCAR
  444 9 505

TOKAT

 • Tokat Merkez
  Gülbahar Hatun Mah. Mustafa Satan Cad. .2.Sok. No:81/F Merkez / TOKAT
  444 9 505
  ARAÇ KİRALA

Trabzon

Grscar'dan aracını erken rezervasyon ile kirala, Trabzon'u görmek için geç kalma! Trabzon, Karadeniz Bölgesi'nde Samsun'dan sonra en büyük ikinci ildir. Trabzon aynı zaman “şehzadeler şehri” olarak da bilinmektedir. Evliya Çelebi, Trabzon için; “bu şehre küçük İstanbul denilse yeridir. İrem bağları gibi süslü bir şehirdir burası” sözünü kullanmıştır.

Van

Van Doğu Anadolu’nun en gelişmiş kentlerinden olan Van’da keşfedilmeyi bekleyen onlarca güzellik bulunmaktadır. Uygun fiyata düşük kilometreli araçlarımızı kolayca kiralayıp, keşfedilmeyi bekleyen onlarca yeri keşfedebilirsiniz.Van’da yapacağınız kahvaltı ve gezinin tadı damağınızda kalacaktır. Hemen uygun fiyata düşük kilometreli araç kiralamak için bizimle irtibata geçin.
 • Van Ferit Melen Havalimanı
  GRSCAR
  444 9 505
  ARAÇ KİRALA
 • Van Merkez
  Bahçıvan mahallesi cumhuriyet caddesi 5. Sokak no 5 ipekyolu / VAN
  444 9 505

Zonguldak

 • Zonguldak Ereğli
  Müftü Mah. Erdemir Cad.No:54 Karadeniz Ereğli / ZONGULDAK
  444 9 505
  ARAÇ KİRALA